Наші новини

Навчання в Харківській міській школі соціального проектування та грантрайтингу триває

VII заняття в школі соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School було присвячено одразу двом темам: Управління ризиками в проекті та PR-супровід проектів. Заняття, яке відбулося 21 квітня в ЄКЦ «Бейт-Дан», провів Артем Коновалов - програмний директор громадської організації «Центр розвитку громад», співзасновник і керівник проектів коворкінгу «Хаб соціальної активності« Студія 42 ».

Під час заняття слухачі Школи виконали практичні завдання викладача та отримали завдання для самостійного виконання вдома. Так, із жвавою зацікавленістю аудиторія прийняла участь у написанні прес-анонсів за мотивами відомих творів, які одразу були презентовані, твори відгадані, а самі замітки для преси отримали оцінку від слухачів і коментарі від викладача, який вказав на сильні та слабкі сторони кожної.

22 квітня секретами підготовки якісної проектної заявки зі слухачами Open Grants School поділився на черговому занятті школи засновник і керівник Харківського міського благодійного фонду «Благо» Володимир Казусь. Під час лекції слухачі отримали знання з коректного формулювання проблем, на розв'язання яких спрямована реалізація проекту, визначення цілей і завдань проекту, дізналися про правила підготовки якісної проектної заявки.

Нагадаємо, що школа соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School організована Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради з метою створення майданчика для розвитку компетенції, професійних навичок при розробці та оформленні слухачами школи проектних заявок на отримання фінансування для реалізації власних проектів. Навчання в Open Grants School безкоштовне. Заняття проходять у вихідні дні в ЄКЦ «Бейт-Дан».

Made on
Tilda