Наші новини

Школа соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School» 23 лютого відкриває третій сезон

Про це сьогодні, 20 лютого, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Також у прес-конференції взяли участь ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець та один зі спікерів Школи, сертифікований бізнес-тренер Дмитро Ляховецький.

Школа соціального проектування та грантрайтингу «Open Grants School» провела черговий набір слухачів і готується відкрити свої двері для тих, хто готовий ініціювати і реалізувати в Харкові соціальні проекти. На сьогоднішній день проект залишається унікальним для України.

«У цьому році ми розширили програму лекцій. Слухачі школи дізнаються, як створити, презентувати проект і керувати ним, набрати команду, написати грантову заявку, сформувати бюджет, що таке інтелектуальна власність, соціальне підприємництво, краудфандінг та інше. Програма «Open Grants School» включає семінари-тренінги, персональні завдання, зустрічі-консультації з експертами, - повідомила Вікторія Грецька-Миргородська, - В цьому сезоні нам хотілося б доповнити нашу роботу і провести зі слухачами школи кілька зустрічей з написання нової Стратегії розвитку Харкова, щоб дізнатися, яким вони бачать місто в майбутньому».

Цього разу заняття «Open Grants School» проходитимуть на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. Як повідомив ректор ХНУРЕ Валерій Семенець, сьогодні Університет активно розвиває співпрацю і зміцнює наукові зв'язки з міжнародними партнерами. Керівництво дбає про те, щоб професорсько-викладацький склад подавав якомога більшу кількість грантових заявок, активно брав участь у міжнародних проектах, тренінгах: «Одна з наших цілей - навчити викладачів писати ефективні соціальні проекти, оскільки сфера освіти потребує інвестицій для розвитку», - зазначив Валерій Семенець.

За словами бізнес-тренера Дмитра Ляховецького, з понад 300 заявок на конкурсній основі було відібрано 100 осіб. Основним критерієм відбору стала мотивація, яку претенденти надавали у вигляді есе про те, для чого їм потрібен курс грантрайтингу, які у них є плани, проекти, які ставлять перед собою завдання і чого чекають від навчання. З усіма претендентами, які пройшли конкурсний відбір, організатори вже зв'язалися і отримали письмове підтвердження їхньої участі в проекті, тому, сьогодні на сайті Управління з'явиться офіційна інформація про склад слухачів курсу.

Навчання в школі - безкоштовне. За два попередні роки слухачами школи стали близько 300 осіб. Багато з них після навчання подали свої пропозиції на міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, і 11 проектів з 18 переможців конкурсу були ініційовані саме випускниками Школи. Серед них: Smart.Job - інтегрований ресурс для ефективного пошуку роботи в цифровому світі, «Школа сучасного чиновника», театрально-дизайнерський фестиваль «Живи!», який раніше проводився в Криму, проект з розвитку сонячних дітей та ін. Всі вони були успішно реалізовані в Харкові.

«Школа - це ключ для надходження соціальних інвестицій від міжнародних донорів на розвиток Харкова. Наш проект допоможе талановитій молоді втілювати свої плани в життя», - резюмувала зустріч Вікторія Грецька-Миргородська.

Фото: Інна Петрикова

Made on
Tilda