Наші новини

1 квітня відбулося III заняття в школі соціального проектування та грантрайтингу

Слухачі Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School в черговий раз зібралися в ЄКЦ «Бейт-Дан» на практичний тренінг з підготовки якісних проектних заявок.

Цінною інформацією з пошуку ресурсів для фінансування проектів зі слухачами ділився спікер школи Денис Ткачов - координатор проектів Німецької федеральної компанії GIZ, голова правління Харківської обласної спілки «Молодіжні ініціативи», ініціатор платформи «Grant Management». На занятті Денис Ткачов розповів про джерела зовнішнього фінансування проектів, види міжнародної технічної допомоги, особливості грантових конкурсів, поділився інформацією про найбільш відомі стартап майданчики світу, донорів, конкурси та одержувачів грантової підтримки.

У цей день слухачі Open Grants School потрапили на презентацію відразу двох проектів. Під час заняття Олена Дружиніна, одна із слухачок школи, презентувала свій крауд-проект Mamo.space, до реалізації якого приступила безпосередньо під час навчання. А відразу після закінчення тренінгу учасники школи стали гостями незвичайної фото-виставки, презентація якої саме відбувалася в ЄКЦ «Бейт-Дан». Моделями для професійних фотографів стали люди похилого віку, над образами яких майстерно попрацювали дизайнери і стилісти. Організатори проекту ставили перед собою життєстверджуючі цілі, і їм це чудово вдалося: демонстрація любові до життя в будь-який період часу, красу та життєву енергію незалежно від віку.Made on
Tilda