Наші новини

Представники Асоціації міст України вивчать досвід Харкова по впровадженню інноваційних рішень на рівні малого та середнього бізнесу

В рамках загальнонаціональної програми з обміну досвідом «Маршрути успіхів» 22-23 лютого 2018 років Харків відвідають представники «Асоціації міст України». Зустріч з представниками місцевого самоврядування відбудеться 22 лютого об 11:00 у Малій залі Харківської міської ради та буде присвячена питанням впровадження дієвих інструментів підтримки інноваційного розвитку малого та середнього бізнесу.

У порядку денному питання реалізації Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року, розвитку міської інноваційної та стартап інфраструктури, кластеризації основних сфер економіки та участі молоді у розвитку міста. У засіданні візьмуть участь заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайло Лазарєв, представники «Асоціації міст України» та ін.


«Харків черговий раз підтверджує свій статус одного з провідних міст України. Так, нами була прийнята і на даному етапі реалізується Стратегія розвитку міста Харкова, проведена значна робота з удосконалення впровадження інноваційних рішень в місті Харкові, кластерного підходу до розвитку економіки та підприємництва. І сьогодні ми вже бачимо результат, який дозволяє нам з оптимізмом дивитися в майбутнє та не зупинятися на досягнутому. Хочу підкреслити, що такі заходи, як засідання Асоціації міст України в рамках загальнонаціональної програми «Маршрути успіхів», дуже важливі в розрізі співпраці та загальнодержавного розвитку. Ми з радістю готові поділитися нашим успішним досвідом з представниками органів місцевого самоврядування інших міст України, що безсумнівно піде на користь нашій країні», - коментує майбутню зустріч начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках робочого візиту заплановано відвідання Регіонального центру послуг, НТК «Інститут монокристалів», НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку, освітнього хаба Spalah та інших об'єктів міської інфраструктури, як Центральний парк культури та відпочинку ім.Горького.

Made on
Tilda