Наші новини

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів взяло участь у Міжнародній виставці моди «Central Asia Fashion»

З 16 по 18 вересня 2018 року представники Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради відвідали з робочим візитом місто Алмати, Республіки Казахстан.

Головною метою візиту є промоція проекту Kharkiv Fashion, обмін досвідом, взаємодія з асоціаціями для подальшої співпраці, залучення дизайнерів, спікерів та торгово-промислових палат.

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів спільно з Всеукраїнським рекламно-інформаційним ресурсом «Швейное дело и мода» взяло участь у Міжнародній виставці моди «Central Asia Fashion», презентуючи поліграфічну продукцію Kharkiv Fashion на стенді «Sewing Business Kharkiv Fashion.

Прийняття участі у офіційному відкритті Міжнародної виставки моди «Central Asia Fashion» дало можливість презентувати проект Kharkiv Fashion на азіатському ринку легкої промисловості. Під час візиту були проведені переговори та налагоджені ділові контакти з організаторами, дизайнерами, спікерами, президентом Асоціації легкої промисловості Республіки Казахстан та іншими учасниками виставки. Кожен з них отримав офіційного листа-запрошення щодо подальшої співпраці та участі у проекті Kharkiv Fashion. Також в рамках ділової програми виставки з метою обміну досвідом та отримання нових знань – відбулося відвідування тренінгів і панельних дискусій.

Прийняття участі в регіональних, міжнародних виставках моди і дизайну дозволяє розширити межі в галузі fashion-індустрії, заявити про потенціал міста Харкова, як столиці легкої промисловості України.

Made on
Tilda