Наші новини

Урочисте завершення четвертого набору Open Grants School відбулося 21 лютого в приміщенні «Муніципального стартап центру»

Слухачі Харківської міської школи соціального проєктування та грантрайтингу Open Grants School нарешті отримали можливість зібратися не біля екранів моніторів, а в привітній конференц-залі муніципального стартап центру. 

«Так, карантин вплинув на Open Grants School 2020 року - більша частина занять пройшла в он-лайн форматі, через що слухачі отримали додаткові скіли з віддаленої роботи, але менше спілкувалися один з одним. Цієї неділі ми зустрілися в Муніципальному стартап центрі, щоб підбити підсумки навчального курсу, а наші випускники прокачали навички з ведення переговорів та поділилися власними досягненнями з проєктного менеджменту, - зазначила начальниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, - Всім випускниками бажаю професійних успіхів та практичного застосування отриманих знань, а у нас попереду Open Grants School 2021».

Під час вітального слова Вікторія Грецька-Миргородська також розповіла, що проєкт Open Grants School у 2020 році став переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Випускники 2020 року не тільки отримали пам’ятні сувеніри та сертифікати про проходження курсу, але й можливість представити власні проєкти, з якими зверталися після завершення навчання в Open Grants School за грантовою підтримкою та отримали фінансування на їхню реалізацію.

Відбулося обговорення та обмін досвідом, під час нетворкінгу слухачі обмінялися порадами щодо посилення проєктів та можливої співпраці.

Більше про проєкт Open Grants School на сторінці проекту.

Дивитися фотозвіт можна тут

Фоторепортер: Віталій Шептун.

Інновації
Made on
Tilda