Наші новини

У Харкові відбудеться фестиваль кінного спорту

3 грудня 2020 року відбудеться фестиваль кінного спорту у
кінному клубі Nikolo’s Horse Club. Фестиваль проводиться з метою
підвищення іміджу міста, популяризації, розвитку кінного спорту та об’єднання його шанувальників для подальшого створення програми розвитку кінного спорту та її запровадження у позашкільному навчанні. 
«Ми завжди дивимось в майбутнє і прагнемо щоб наше місто та його жителі розвивалися в різних напрямках. Один з них - верхова їзда: корисне і благородне заняття, що вимагає доброї фізичної підготовки та витримки, гартує характер і силу духу. Цей фестиваль ми робимо вперше і хочемо показати, що кінний спорт - це не тільки олімпійський вид спорту, але ймасовий спорт для багатьох людей, які підтримують здоровий спосіб
життя. Я впевнена, що ця подія стане поштовхом для розвитку і популяризації цієї культури серед молоді в нашому місті та сприятиме впровадженню програми розвитку кінного спорту», – начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія
Грецька-Миргородська.

На сьогоднішній день кінний спорт розвивається завдяки приватним ініціативам харків’ян, яким не байдужа любов людини до коня, але для подальшого розвитку цієї сфери необхідно розвивати державно-приватне партнерство шляхом об`єднання зусиль кінних клубів та підтримки влади. В рамках фестивалю відбудуться дитячі показові виступи та виступи майстрів спорту з конкуру та вищої школи верхової їзди, пройде захоплюючий урок з вольтижування. Також на учасників чекають розважальна програма, арт-виставка кінної тематики, подарунки та інші сюрпризи.

Захід організовано Федерацією кінного спорту Харківської області за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Фестиваль проводиться під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень.
Made on
Tilda