Наші новини

У Харкові відкривається Школа сучасного чиновника

25 вересня стартує унікальний для України проект - навчальний тренінг для керівників підрозділів міської ради "Школа сучасного чиновника".

"Проект реалізується за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, як один з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, який проводиться в Харкові вже другий рік поспіль, - зазначає Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, - Експертна рада конкурсу високо оцінила запропоновану ідею, оскільки аналогічних тренінгів в нашій країні на сьогоднішній день немає, а актуальність очевидна. Ми прагнемо підвищити ефективність роботи сучасних управлінців бюджетної сфери, створити чиновників нової формації і очікуємо від даного тренінгу хороших результатів".

Школа сучасного чиновника - це навчальний тренінг для директорів департаментів, начальників управлінь, відділів, а також для всіх, хто за родом своєї діяльності виступає на нарадах, конференціях та інших заходах, проводить ділові презентації для колег, стикається з необхідністю ведення переговорів і вирішення конфліктних ситуацій. Програмою першого тренінгу передбачено 6 блоків, навчання проходитиме в інтерактивному форматі і включає міні-лекції, вправи, групові обговорення, моделювання ситуацій. Тривалість курсу - 3 місяці.

Автор і ведучий курсу - Дмитро Ляховецький, сертифікований бізнес-тренер, дипломований психолог розповідає про цілі та очікувані результати курсу: «Даний тренінг розроблено таким чином, щоб його учасники навчилися не тільки ефективним публічним виступам, а й систематизації принципів та алгоритмів тайм-менеджменту, постановки цілей для ефективного розподілу часових ресурсів в роботі. Наші слухачі систематизують свої знання з управління проектами, освоять ефективні методи, підходи, прийоми, які застосовуються в управлінні проектами. На практиці відпрацюють і розберуть заперечення і конфліктні ситуації, з якими найчастіше стикаються в роботі, з метою визначення ефективної моделі поведінки, освоять техніки роботи з запереченнями, сформують навички прийняття стратегічно важливих управлінських рішень в конфліктній ситуації».

Made on
Tilda