Наші новини

Фестиваль Create Kharkiv Fest запрошує представників креативного класу, бізнесу, харків’ян та гостей міста 17-18 липня

Культура творчості, що змінює світ, може набути нових форматів саме в Харкові. Дводенний масштабний захід проходитиме 17 липня в Колонній залі Північного корпусу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та 18 липня на території Ботанічного саду університету. Захід відбудеться в режимі онлайн.

Традиційний фестиваль відкриє двері вчетверте. В цьому році планується безпрецедентний захід, який продемонструє перетин та інтеграцію різних сфер життя нашого міста, можливості розвитку творчого потенціалу його представників. Продемонструвати ресурси та тренди культурного майбутнього міста в поєднанні творчості та інновацій – особливо важливо під час пандемії COVID-19. Проблеми, з якими стикаються представники креативної індустрії, набули зараз нового характеру та інших кутів огляду. Саме тому CreateKharkivFest має об’єднати різні запити та пропозиції в пошуку сучасних рішень для творців, бізнесу, пов’язаного з творчістю, та креативних харків’ян.

«KharkivstRATegy 2030» стратегія міста, наша дорожня карта, що зараз формується командою CreateKharkiv, передбачає активні дії щодо підтримки креативних індустрій. Я вважаю, що мистецтво має стратегічне значення в позиціюванні нашого міста. Ми об'єднуємо та зміцнюємо культурні центри і традиції саме в Харкові, задля підтримки митців та бізнесу пов’язаного з творчістю. Запрошуємо вас на наймасштабніший фестиваль CreateKharkivFest до обговорення майбутнього культури та іміджу міста», — зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Задля успішної реалізації цієї задачі в умовах сьогодення, команда CreateKharkiv пропонує можливість усім бажаючим взяти участь у фестивалі онлайн. Задля цього працюватиме Telegram-канал @LetsCreateKharkiv із відкритою групою, у якій можна поставити питання або залишити коментарі. Онлайн-трансляції можна буде побачити на Youtube-каналі CreateKharkiv

У програмі фестивалю – дискусійні панелі із зарубіжними гостями, відомими харків’янами, підписання меморандуму щодо наміру створення Кластеру Креативних Індустрій, а також виставка-показ сучасного та класичного мистецтва у різноманітних форматах.

Захід направлений на формування і розвиток сектора креативних індустрій. Задачі, що ставлять перед собою організатори фестивалю, це підняття загальної частки креативних індустрій міста у ВВП держави. Серед цілей є також залучення інвестицій для всебічної підтримки проектів у цій сфері.

Захід організовано Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Партнерами заходу є Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та група компаній DCH.

Детальна програма фестивалю на сайті https://create.kharkov.ua/summer-fest
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda