Наші новини

В Муніципальному стартап центрі Харкова триває навчання слухачів Open Grants School

В Муніципальному стартап центрі Харкова триває навчання слухачів Open
Grants School – міського проєкту, спрямованого на надання якісних знань з
грантрайтингу та підвищення компетенції проєктних менеджерів.

Чергові заняття зі слухачами п'ятого набору пройшли в суботу та неділю - 13 та 14 березня. Виконавчий директор ГО «Інститут соціальної політики регіону», кандидат наук державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України Олег Кулініч провів 13 березня сесію з обґрунтування проєкту.

Під час лекції слухачі Школи дізнавалися, як формулювати ідею проєкту, визначати та аналізувати проблему, розробляли алгоритм роботи над проєктом. Під час роботи в командах – відпрацьовували на практиці один з методів аналізу причин та наслідків центральної проблеми проєкту, що має назву «Дерево проблем». Для аналітичної роботи слухачі брали приклади з сюжетів відомих казок. На перший погляд, завдання здавалося веселим на легким, але проведена в групах робота показала, які важливі проблеми підіймаються в класичних оповіданнях, як вони поєднуються з сьогоденням, і до яких наслідків можуть привести.

Жвава дискусія продовжувалася і наступного дня, під час заняття від експерта ініціативи Європейського Союзу Team Europe Дениса Ткачова з підготовки проєктної заявки. Складна теорія одразу відпрацьовувалася на прикладі тих самих казок, що сприяло кращому розумінню формування цілей, завдань та засвоєнню важливих формул, а також «прокачуванню» навичок командної роботи. Новий погляд на класичні оповідання змінює і ставлення до власних ідей, з якими слухачі Open Grants School прийшли до Школи, розширюючи горизонти та відкриваючі нові можливості.

«Попереду – нові зустрічі, насичена теорія та практика, впевненість та рішучість, які незабаром перетворяться на яскраві та корисні проєкти, реалізовані слухачами Open Grants School в нашому місті», - впевнена авторка ідеї проєкту, начальниця Управління інноваціного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Інновації Анонси
Made on
Tilda