Наші новини

Харків приєднався до найбільшого світового стартап-ком'юніті

6 липня 2019 року на території арт-заводу «Механіка. Інша Земля» відбулося відкриття Startup Grind Kharkiv.

Захід відкрила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, яка зазначила, що даний проект важливий для підвищення підприємницької активності серед молоді.

Ольга Гольдина - керівник філії Startup Grind в Харкові розповіла про завдання проекту і можливості, які він відкриває локальній спільноті.

В ході заходу також відбулася панельна дискусія, до якої приєдналися провідні експерти галузі: Марія Романова - CEO Radar Tech (Київ), Іван Петренко - виконавчий директор Центру підприємництва УКУ (Львів), Віктор Каук - к.т.н., доцент кафедри Програмної інженерії ХНУРE керівник YEP інкубатора (Харків), Олег Орєхов - радник міського голови з питань молодіжної політики (Харків), Армін ван Боссто - серійний підприємець (Боснія і Герцеговина), в ході якої обговорили стан локальної екосистеми стартапів і можливості для розвитку. Привітав з відкриттям філії в Харкові учасників Startup Grind Kharkiv Нік Бєлгородський, глава служби безпеки компанії «Google».

На відкриття прийшло понад 150 осіб, що доводить більш ніж високий інтерес до стартап-руху в нашому місті. Завершився захід веселою вечіркою.

Довідка: Startup Grind - це глобальна мережа підприємців інноваторів та інвесторів. На сьогоднішній день ця організація має більше 600 представництв в 125 країнах по всьому світу і об'єднує понад 2 млн підприємців.

Мета цього величезного ком'юніті - проводити регулярні зустрічі з експертами в галузі, для того, щоб навчати, надихати і підтримувати підприємців в їх проектах.
Інновації Анонси
Made on
Tilda