Наші новини

В Харкові проходить міжнародний юридичний форум

24.09.2020 Вікторія Грецька-Миргородська взяла участь у щорічному Міжнародному юридичному форумі. Тема панельної дискусії: «Бізнес і права людини у Центральній та Східній Європі: досягнення, тренди та виклики».

Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевіх проєктів Харківської міської ради
виступила з доповіддю про захист прав людини в бізнесі у сфері інновацій і стартапів, а також досвідом такої роботи міською радою та муніципальним стартап центром.

«Досвід ініціативи та взаємодії муніципалітету з інноваційними ком'юніті та утвореннями на їх базі, абсолютно не властивий Україні, всупереч поширеній практиці в усьому світі. Але в Харкові такі напрацювання створюються прямо зараз. Міжнародний досвід імплементований в реалізації проєкту муніципального стартап центру Startup Kharkiv. Для цього попередньо було проведено багато консультацій і обговорень з колегами в Амстердамі, Монако, Дубаї, Естонії. Сьогодні вже можна говорити про створення комунікативних механізмів і координації між представниками муніципалітету та іншими учасниками стартап-екосистеми, на основі законодавчої бази», — прокоментувала подію Вікторія Грецька-Миргородська.

Головною метою панельної дискусії по бізнесу і правам людини є підвищення обізнаності бізнесу, академічної та експертного спільнот у сфері прав людини та залучення їх до діалогу. У міжнародному юридичному форумі, що проходить в Харкові з 23 по 25 вересня візьмуть участь представники ряду країн: Арменія, Білорусь, Бразилія, Великобританія, Грузія, Данія, Індія, Казахстан, Кенія, Колумбія, Литва, Мексика, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Румунія, Словацька республіка, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Швейцарія, Чехія.

Захід проходить за підтримки Харківської міської ради та городського голови Геннадія Кернеса. Детальна інформація щодо форуму на сайті за посиланням: legalforum.nlu.edu.ua
Стратегія міста
Made on
Tilda