Наші новини

Херсон переймає харківський досвід в управлінні містом

Зустріч секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова та Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва відбулася 5 січня у Харківській міській раді.

«Дійсно, нам є чому повчитися, є що перейняти. Головне, що я для себе відзначив, – це ефективна структура управління міським господарством та підбір кадрів. Як результат, я бачу блиск в очах людей, і вони пишаються тим, що вони харків'яни», – сказав мер Херсона.

У свою чергу Ігор Терехов запевнив, що місто не збирається зупинятися на досягнутому.
«Так, нам є над чим працювати. Ми міняємо підходи до реалізації низки міських програм, зокрема, житлово-комунального господарства. Вже запланований комплекс робіт у спальних районах. Ми туди йдемо, тому що центральну частину міста вже більш-менш привели до ладу. Необхідно також вирішувати питання щодо транспортних розв'язок, і зараз будемо будувати перший віадук», – зазначив Ігор Терехов.

В рамках зустрічі також було проведено круглий стіл за участю Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва та керівного складу Харківської міської ради.
Під час заходу виступили заступники Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Михайло Фатєєв, Євгеній Водовозов, Олег Дробот, Костянтин Лобойченко, директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, заступник директора Департаменту по взаємодії з міжнародними агентствами і фінансовими установами Костянтин Деменков.

Вони розповіли про напрямки, які курують, а також про великі і цікаві проєкти, які реалізуються в місті. Зокрема, мова йшла про те, як у Харкові борються з коронавірусом, про роботу з громадськими організаціями, про розвиток транспортної інфраструктури, про діджиталізацію міських сервісів і молодіжну політику, про економічні показники і роботу центрів надання адміністративних послуг, про співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями тощо.

Як зазначив Ігор Колихаєв, його зацікавило чимало харківських напрацювань.  «Харків – одне з передових міст у різних напрямках. Це, у значній мірі, заслуга людини, якої вже немає з нами, – Геннадія Кернеса. Він підібрав команду професіоналів, і результат очевидний: Харків значно виділяється на тлі інших міст. Я бачу, що багато що залежить від людей, які керують міським господарством. Ми проведемо в Херсоні кадровий аудит, щоб створити якісну команду управлінців, які зможуть виконувати поставлені завдання, планувати на довгострокову перспективу. А перед харківською командою я знімаю капелюх», – підкреслив мер Херсона.

Зазначимо, що Ігор Колихаєв відвідав Харків з робочим візитом, в рамках якого зустрівся з керівництвом міста.
Анонси
Made on
Tilda