Наші новини

Слухачі курсу Open Grants School провели вихідні на заняттях

13 та 14 квітня відбулися одразу дві освітні зустрічі в рамках Школи соціального проектування та грантрайтингу.

У суботу, 13 квітня, слухачі курсу розбиралися в тонкощах міської цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова».

Бюджет участі реалізується в багатьох містах України і являє собою можливість для кожного громадянина брати безпосередню участь у розподілі коштів міського бюджету. Реалізується така можливість шляхом внесення пропозицій щодо впровадження соціально значущих для міста проектів, а також голосуванням за такі проекти. Про суть та особливості реалізації «Бюджету участі» у Харкові розповідав слухачам Школи один з її спікерів, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України Олег Кулініч. Обговорення вийшло активним і продуктивним, оскільки багато слухачів Школи брали безпосередню участь у «Бюджеті участі» 2018 року.

Друга частина заняття, яке вже традиційно проходило в Харківському національному університеті радіоелектроніки, була присвячена соціальному підприємництву та краудфандінгу. На прикладі власного проекту з тонкощами і нюансами соціального підприємництва слухачів знайомила Олена Дружиніна - засновник кав'ярні-коворкінгу «Mamo.Space», консультант і бізнес-тренер, автор курсу «Бізнес-старт за 60 днів». Олена розповіла також про краудфандінгові майданчики, які допомагають зібрати кошти як на реалізацію соціальних ініціатив, так і можуть виступити одним із способів підтримки малого підприємництва.

З новими знаннями слухачі курсу відправилися готуватися до практичного заняття з підготовки проектної заявки, яке вже наступного дня відбулося в Каразінській школі бізнесу. «Усі вихідні ми проводимо разом, - зазначає одна з учасниць проекту, Ірина, - Думала, вчитися у неділю буде не дуже. А ось нам було так цікаво, що ми й у понеділок вирішили зустрітися!»

Фотозвіт підготував Віталій Шептун:


Анонси
Made on
Tilda