Наші новини

Відбудеться регіональний благодійний форум «Краса врятує світ»

12 серпня о 15.00 годині у малій залі Харківської міської ради в рамках конкурсу краси «Місіс Харків 2019» відбудеться регіональний благодійний форум «Краса врятує світ», на якому будуть розглянуті важливі питання та актуальні проблеми благодійності.

Місією проекту є залучення представників громади міста Харкова до благодійної діяльності, позиціонування у соціумі ідеї того, що добро робити просто, об'єднавши можливості громадських організацій та влади.

Суть самого проекту полягає у тому, що співпрацюючи із благодійними та суспільними організаціями, а також органами місцевого самоврядування, учасниці «Місіс Харків 2019» до 23 серпня 2019 року мають реалізувати свої благодійні проекти та представити їх на фіналі конкурсу.

Серед учасників заходу: фіналістки «Місіс Харків 2019», які є успішними жінками зі сфер бізнесу, культури, спорту та громадської діяльності, а також: представники органів місцевого самоврядування, благодійних організацій, підприємці регіону та діячі культури.
Слід зазначити, що на протязі 2019 року вже було організовано та проведено декілька благодійних аукціонів та акцій, завдяки чому, для лікування дітей з обмеженими можливостями, онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями, була надана матеріальна та гуманітарна допомога.

Довідка. Благодійний форум «Краса врятує світ» буде проходити в рамках конкурсу краси «Місіс Харків 2019» за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda