Наші новини

У Харкові підбили підсумки соціального проекту «Kharkiv Cinema»

З 6 до 13 грудня 2018 року в рамках проекту «Kharkiv Cinema» в Харкові пройшли кінолекції з відомими експертами міста для студентів вищих навчальних закладів. 17 грудня відбулося засідання громадської організації «Альянс ініціатив», в ході якого учасники підвели підсумки проекту та обговорили перспективи майбутніх проектів.

Основними локаціями проекту стали Українська інженерно-педагогічна академія та Karazin Business School.

«Організатори подарували студентам Української інженерно-педагогічної академії надзвичайні кінолекції з експертами. Вони відзначилися інтересом, корисністю та сучасністю! Такі неформальні освітні заходи — це свого роду професійні майданчики, які надихають на нові молодіжні та іміджеві проекти і дозволяють колаборації з іншими фахівцями, будь то дизайнер, конструктор або стиліст. Дружня атмосфера, обстановка і організація заходу дуже сподобалися, а всі спікери вселяли натхнення і впевненість в майбутніх професіоналів», — зазначила Анастасія Нікуліна — доцент кафедри технологій та дизайну Української інженерно-педагогічної академії.

Спікерами кінолекцій стали експерти в області дизайну одягу, стилю, а також ораторської майстерності — Карина Гришко, Олександра Моргун, Ольга Железняк, Олександр Іванов та Дмитро Ляховецький. Також в рамках сесії Open Grants School «Соціальне проектування і грантрайтінг» відбувся прем'єрний показ фільму «Харків — це звучить гордо» від ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

«Подібні заходи — це реальне розширення меж, можливість обміну досвідом в легкій ненав'язливій формі. Для студентів — це своєрідний вихід на новий рівень, нові емоції і мотивація для руху вперед! Кордони відкриті, можливості навколо, головне їх бачити і використовувати!», - прокоментувала Олександра Моргун — стиліст міжнародного рівня, керівник імідж-агентства «Milano Shopping Group».

«В даний час ведуться переговори з харківськими університетами про подальшу співпрацю, це може бути як продовження конолекцій, так і окремі майстер-класи з експертами», — Світлана Клименко, ініціатор проекту «Kharkiv Cinema», голова громадської організації «Альянс ініціатив».

Нагадаємо, проект «Kharkiv Cinema» організований громадською організацією «Альянс Ініціатив». Проект виник в ході навчання в другій Школі соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» і став одним із переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року. Проект реалізується за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, ГО «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну», агентства комунікацій «Renom», а також «Vitalius Biz Studio».
Made on
Tilda