Наші новини

У кастингу Kharkiv Fashion 2019 прийняли участь близько 200 моделей

У відкритому кастингу наймасштабнішої модної події Східної України брали участь близько 200 дівчат. Серед них представниці модельних агенств Харкова, дівчата «з вулиці» і моделі plus size.

З бажаючих прийняти участь у модних показах відібрали близько 70 осіб. Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, завданням кастингу було не лише надати можливість дизайнерам підібрати моделей, що відповідатимуть настрою і образам їх колекцій, а й відкрити нові обличчя. «На подіум Kharkiv Fashion 2019 вийде третина учасниць кастингу. Хтось із дівчат вже має модельний досвід, хтось спробує свої сили вперше. Впевнена, на подіумі всі будуть виглядати гідно. Наші хореографи та постановники шоу допоможуть в цьому», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, крім традиційних показів, у рамках Kharkiv Fashion 2019 пройде форум, який буде включати в себе лекції від провідних експертів модної індустрії України, майстер-класи, які будуть цікаві не лише працівникам сфери моди, але і всім гостям заходу.

Довідка. Kharkiv Fashion 2019 організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом міського голови Геннадія Кернеса.

Made on
Tilda