Наші новини

Проект "Мій любий український Харків!" запрошує на мовні курси

У Харкові стартував проект "Мій любий український Харків!" - один з переможців Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2019 року.

"Проект спрямований на підвищення престижу української мови та поширення національної культури серед широких верств населення за допомогою безкоштовних мовних курсів, організацію кінопоказів українських фільмів, зустрічей з відомими харків’янами, міських екскурсій «Харків український» та створення тематичних відео проектів «Бери та кажи», «Відомі харків’яни», - розповідає про проект начальниця Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, - Цього року ми обирали переможців серед 40 поданних на участь у конкурсі проектів. Кошти на реалізацію своїх ідей отримають 10 громадських організацій. Серед них ГО "АРКІ ГРУП" з ідеєю поширення української культури, любові до рідної мови та елементарної грамотності серед населення, яка на погляд експертної ради виявилася нагальною та актуальною, як ніколи".

Громадська організація “АРКІ ГРУП” запрошує всіх охочих долучатися до проекту, який проходитиме у Науковому парку «Синергія» на базі ХНУРЕ. Реєстрація для волонтерів, які хочуть підтримати проект: Реєстрація волонтерів або за телефоном: 066-44-590-73; адреса: Науковий парк Синергія, пр. Науки 14, корпус "і", 6 поверх, ауд. 618.
Саме тут восени розпочнеться безкоштовний двомісячний курс з української мови «Українська – це легко». До вересня 2019 всі охочі можуть надати заявку на навчання, зареєструвавшись за посиланням: Реєстрація учасників

Курс складатиметься з 8 занять та передбачає такі напрямки:
  •  усна мова;
  •  правила орфоепії;
  •  орфографія;
  •  екскурсії містом;
  •  кіносеанси;
  •  зустрічі з відомими харків’янами.

Проект реалізується за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda