Наші новини

Харків налагоджує співпрацю з Монако в сфері інновацій та стартапів

Харківська міська рада планує розпочати співпрацю з урядом Князівства Монако в сфері розвитку інноваційних і стартап-проектів.

Про це повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, яка взяла участь в церемонії вручення підприємницьких нагород.

Церемонія нагородження «Trophees de l'entrepreneuriat» відбулася 18 грудня 2018 року в князівстві Монако в будівлі Grimaldi Forum під патронатом принца Альберта II.

Організатором зустрічі виступила Молодіжна економічна палата Монако, президентом якої є харків'янка Олена Приходько. У нагородженні переможців особисто взяв участь Його Світлість Принц Альберт II, а також глава уряду Князівства Монако Стефан Валері, Міністр економіки і фінансів Жан Кастелліні та інші члени ряду.

В ході візиту Вікторія Грецька-Миргородська обговорила з главою уряду Монако паном Стефаном Валері співробітництво в сфері розвитку інноваційних проектів і стартапів.

Також представники Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів відвідали стартап-центр «Monacotech», який працює під патронатом Його Світлості принца Альберта II. Під час зустрічі учасники поділилися досвідом роботи з стартапами в Монако і Харкові та обговорили стратегію розвитку стартап-руху в місті.

Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що директор стартап-центру «Monacotech» Фабріс Марке висловив бажання відвідати Харків і взяти участь в розвитку стартап-руху в місті.


Made on
Tilda