Наші новини

Народна артистка України Ольга Сумська під час осіннього сезону Kharkiv fashion 2019 презентує власну колекцію суконь RIDNA

Акторка створює її в колаборації з харківським дизайнером, власницею бренду МaKha, Марією Бисовою. Партнерки вже обговорили моделі, відібрали тканини і необхідні матеріали для розробки авторських принтів та візерунків.

Як розповіла Ольга Сумська, з дитинства вона мріяла бути не артисткою, а дизайнером-модельєром. Свої перші блузки, костюми, плаття, піджаки і навіть пальто вона шила мамі, а вчилась кроїти і збирати до купи вироби самотужки, завдяки журналам мод. «Коли я почала зніматись у кіно, завжди втручалася в процес пошиття костюму, чим трохи дратувала художників. В театрі дивувала колег тим, що допрацьовувала деталі, сама шила капелюшки, сумочки. А на свою першу зарплату, звісно ж, придбала німецьку електричну швейну машинку», - згадує акторка.

Ідея ж створення власної колекції одягу прийшла до Сумської, коли вона вперше отримала запрошення відвідати модний проект Kharkiv Fashion у якості гості. Тоді народна артистка познайомилась із його головним організатором, начальником Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, Вікторією Грецькою-Миргородською, яка розповіла, що ідея втілити свої дизайнерські мрії у життя зародилася у Ольги Сумської ще кілька років тому, коли вона, разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком була ведучою Kharkiv Fashion.

«Талановиті люди мають таланти у багатьох сферах, особливо якщо це стосується творчості. Я впевнена, що для Ольги Сумської ця колекція стане не просто дебютною. Вона закладе початок ексклюзивного бренду, який стане популярним не тільки в Україні», - прокоментувала Вікторія Грецька-Миргородська.

Саме вона і запропонувала акторці об’єднати зусилля і створити колаборацію з художницею та дизайнером, власницею бренду МaKha Марією Бисовою. «Звісно, мені була потрібна порада справжніх професіоналів, досвідчених фахівців у цій галузі, і Марія погодилась на співпрацю. Я надзвичайно вдячна цим фантастичним жінкам за підтримку.
Обіцяю, що буде дуже цікаво і стильно! Наш одяг не буде затьмарювати харизму та індивідуальність жінки, навпаки, підкреслюватиме її», - відмітила Ольга Сумська.

Наразі робота над колекцією у самому розпалі. Деталі Ольга Сумська та Марія Бисова поки що приховують, однак наголошують: результат їхньої співпраці вразить та надихне всіх українських жінок. Адже в колекції чи не найголовніший мотив - національний живопис, представлений на ексклюзивних тканинах з авторським принтом. Одяг шитимуть для жінок різного віку, тому буде міні, міді і максі довжина. До того ж, на вивороті кожної сукні будуть вишиті обереги: на добро, на вдале заміжжя, на щастя і гарну жіночу долю.

Презентація колекції одягу Ольги Сумскої та Марії Бисової RIDNA відбудеться 11-12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля», під час осіннього сезону Kharkiv Fashion 2019.

Відзначимо, проект Kharkiv Fashion організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Іміджеві проєкти
Made on
Tilda