Наші новини

Оголошення про проведення міського Конкурсу інвестиційних проектів У 2017 Році

З метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на покращення іміджу м. Харкова на національному та міжнародному рівнях Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради оголошує конкурс проектів з 16 червня 2017 року.

Завданнями Конкурсу є:
 • активізація суспільно корисного громадського руху у м. Харкові;
 • залучення громадських організацій до вирішення питань соціального, економічного, культурного розвитку м. Харкова;
 • створення сприятливих передумов для діяльності у м. Харкові донорів та потенційних інвесторів;
 • підвищення конкурентоспроможності м. Харкова.

До участі у конкурсі допускаються проекти, подані неполітичними, неприбутковими, нерелігійними громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, які відповідають вимогам Положення про організацію та проведення міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році, затвердженого Рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради № 330 від 24.05.2017 р.

Для участі у Конкурсі кожна організація має подати до 18.00 7 липня 2017 р. до Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради комплект конкурсної документації, який складається з:
 • заяви до Управління за підписом керівника Організації щодо участі у конкурсі;
 • проектної заявки, складеної за встановленою формою (1 друкований примірник, завірений необхідними підписами та печаткою Організації, та електронний варіант у формат pdf);
 • копії свідоцтва про державну реєстрацію Організації або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • витягу з Єдиного державного реєстру платників податків;
 • копії статуту Організації;
 • довіреності (витягу з протоколу) на члена Організації – керівника проекту, якщо керівник проекту не є керівником Організації;
 • копії податкового звіту Організації про використання коштів неприбутковими організаціями за останній звітній період.

Друкована конкурсна документація приймається в Управлінні інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради за адресою м. Харків, пл. Конституції, 7, 1-й пов., к. 11 щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10.00 до 18.00 год (перерва – з 13.00 до 14.00).

Електронний варіант проектної заявки надсилається на захищену поштову скриньку invest_molod@city.kharkov.ua (назва файлу має містити найменування організації) з позначкою «Конкурс інвестиційних проектів» у полі «Тема листа».

Подана конкурсна документація не повертається і не рецензується.

За додатковою інформацією щодо Конкурсу звертатись до працівника Управління: Остапенко Ірини Вікторівни,
тел. (057) 725-31-06

Made on
Tilda