Наші новини

23 лютого відбулося відкриття Open Grants School

В суботу, 23 лютого, слухачі Open Grants School вперше зустрілися в рамках освітнього курсу Школи.

На відкритті були присутні: начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, начальник відділу міжнародних зв'язків Харківського національного університету радіоелектроніки Тетяна Ткачова, спікери Школи, які проводитимуть навчання. Вони розповіли слухачам про теми та плани основних освітніх заходів.

«Сьогодні я побачила палаючі очі тих, хто прийшов до школи грантрайтінгу, і я сподіваюся, що після закінчення курсу ці очі будуть ще й сповнені прагненням втілити свої ідеї в життя! Бажаю нашим студентам жадібно поглинати знання, отримувати максимальне задоволення від відвідування школи, а також створювати класні продукти для міста та самих себе», - зазначила під час зустрічі Вікторія Грецька-Миргородська.

Випускники Open Grants School минулих років і переможці міського конкурсу іміджевих проектів поділилися своїми враженнями про курс Школи та досвідом реалізації власних проектів. Після ознайомчого заняття слухачі курсу взяли участь у практичному занятті з комунікації від Дмитра Ляховецького та отримали можливість познайомитися один з одним, виконуючи завдання з командоутворення.

Фоторепортаж з місця подій провели:
Віталій Шептун:

Made on
Tilda