Наші новини

Проект Kharkiv Fashion відзначений премією «Фаворити Харкова», як кращий проект в індустрії моди

5 серпня в Харкові відбулося урочисте нагородження щорічною премією «Фаворити Харкова». У числі лауреатів бізнесмени та лікарі, митці та громадські діячі - професіонали й успішні фахівці, кращі в своїй справі. Kharkiv Fashion став лауреатом премії «Фаворити Харкова 2018» в номінації «fashion-проект року».

Відкрила церемонію оперна діва Олена Гончарук - володарка титулу «Жінка року», лауреат численних міжнародних та національних премій, Посол Миру. «Кажуть, що забратися на Олімп важко, але втриматися на ньому ще складніше. Тому я бажаю тільки нових перемог, нових успіхів і процвітання,»- сказала під час свого виступу Олена Гончарук.

Команду Kharkiv Fashion запросили на сцену для отримання нагороди одними з перших. «Kharkiv Fashion створений з метою презентації виробничого та креативного потенціалу Харкова як внутрішньому, так і зовнішньому інвесторові, об'єднання бізнесу, створення партнерських взаємовідносин між креативними дизайнерами та виробниками одягу, створення нового шляху для розвитку бізнесу в форматі кластера, - розповідає про проект засновник та ідейний натхненник Kharkiv Fashion, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, - Kharkiv Fashion - це не просто Fashion Show, це і ряд заходів, що включають освітні програми, організація майданчика для ділових переговорів, дизайн-маркет за участю вітчизняних і зарубіжних виробників, конкурс молодих дизайнерів і багато іншого. Ми позиціонуємо Харків, як потужний регіон країни в сфері легкої промисловості та індустрії моди, створюємо умови для залучення інвестицій в підтримку розвитку галузі, об'єднуємо зусилля бізнесу, органів влади та академічної науки, спрямовані на розвиток легкої промисловості регіону».

Своїх «Фаворитів» в Харкові нагороджують вже протягом чотирьох років. Засновник премії, головний редактор журналу «LUXURY 5 зірок» Наталія Кулініч зазначає, що «премія - це визнання заслуг і певний стимул для лауреатів, показник того, що вони рухаються в потрібному напрямку, а їхня справа має особливе значення і, в першу чергу, для Харкова. Як і при започаткуванні премії в 2015 році, нагороди стають показником активного життя Харкова та його видатних мешканців. «Фаворити Харкова» виступають яскравим прикладом того, до чого потрібно прагнути».

Фото: Олександра Шишлакова, Катерина Лешта.
Made on
Tilda