Наші новини

У Харкові відбудеться перший всеукраїнський фестиваль кінного спорту

У Харкові відбудеться перший всеукраїнський фестиваль кінного спорту

18-19 вересня відбудеться перший всеукраїнський фестиваль кінного спорту Horses Spirit. Захід організовано Всеукраїнською Федерацією кінного спорту разом з Федерацією кінного спорту Харківської області при підтримці Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Фестиваль кінного спорту - видовищний захід, створений заради популяризації верхової їзди, кінного спорту, формування позитивного іміджу Харкова та України на світовій арені. Це іміджевий проект, спрямований на відродження ще одного олімпійського виду спорту, налагодження державно-приватного партнерства між кінними клубами і міською владою.
Місія полягає у відродженні гармонії з природою, створенні атмосфери свята та долученні до прекрасного дорослих і дітей, а також заохоченні до занять кінним спортом.

В програмі фестивалю: показові виступи олімпійських чемпіонів з кінних видів спорту, лекція від Максима Розенфельда, музичний супровод від Prime Orchestra; виступ інклюзивних спортсменів; Показові виступи чемпіонів з грепплінгу, панкратіону та бодібілдингу;     розважальна шоу-програма для дітей та дорослих; аукціон; кінний театр; арт-простір для гостей; майстер-класи; арт-терапія; fashion-блок: одяг для наїзників та гостей, любителів кінного спорту, дизайнерський одяг та багато іншого. Для поціновувачів заплановано музичний концерт. Ім’я зірки, що стане хедлайнером Фестивалю організатори поки що тримають у таємниці, але обіцяють здивуваті гостей. Запланована кількість відвідувачів - 5000 осіб.

Фестиваль кінного спорту Horses Spirit відбудеться на території кінного клубу Nicolo’s Horse Club, м. Харків, вул. Тваринників 36
Made on
Tilda