Наші новини

У Харкові відбудеться фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала»

6-7 липня на території арт-заводу «Механіка. Інша Земля», за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 126, відбудеться фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала».

Час роботи фестивалю: 10.00 - 22.00

«Ми не вперше організовуємо даний іміджевий захід, приурочений до народного свята Івана Купала з метою популяризації та збереження українських традицій, обрядів і ремесел серед жителів і гостей міста Харкова. І, кожного разу, наша команда ставить перед собою завдання підвищити рівень і масштаби його проведення. Крім того, хочу звернути увагу, що в рамках фестивалю відбудеться конкурс краси «СтудМіс Харків 2019», а також пройде захід Startup Grind, на якому зберуться і зможуть поспілкуватися між собою основні гравці екосистеми: підприємці, інноватори інвестори і всі зацікавлені в розвитку стартап-руху в нашому місті. Крім усього згаданого, відвідувачів фестивалю чекає безліч інших сюрпризів », - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.


Гостей фестивалю чекають смачні фуд-корти, яскрава і насичена тематична програма, фотосесія у вишиванках, ярмарок handmade, арт-виставка, майстер-класи від кращих ремісників міста з гончарства, гутництва, пісочної анімації, виготовлення ляльки-мотанки, а також, плетіння традиційних купальських віночків. Крім того, кожен гість зможе відправитися на пошуки міфічної квітки папороті, прийнявши участь в тематичному квесті.

На завершення свята гостей чекає fire show, ультрафіолетове шоу мильних бульбашок, і, звичайно ж, велике купальське вогнище.

Все дійство буде супроводжуватися запальною музикою, локація фестивалю буде заповнена яскравими тематичними фотозонами, а ведучий заходу вже точно не дасть нікому занудьгувати.

Фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda