Наші новини

Оголошено прийом заявок на Міський конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів

Вчора, 27 березня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради були затверджені Положення про організацію та проведення конкурсу і склад його експертної ради.

Згідно з Положенням, в конкурсі можуть брати участь неполітичні, неприбуткові, нерелігійні громадські об'єднання та благодійні організації.

Конкурс пройде в двох категоріях: «міні-проекти» (плановий обсяг фінансування з міського бюджету - до 100 тис. грн.) і «великі проекти» (обсяг фінансування - від 100 до 200 тис. грн). Проекти можуть бути пов'язані з проведенням національних, міжнародних форумів, конгресів, виставок, фестивалів, конкурсів; заходів, спрямованих на удосконалення міської інфраструктури, підвищення інноваційної, інвестиційної привабливості міста, його позитивного іміджу на різних рівнях.

Як зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторія Грецька-Миргородська, конкурс покликаний активізувати суспільно корисний рух у Харкові, залучати громадські організації до вирішення питань соціального, економічного, культурного розвитку міста, створювати сприятливі умови для діяльності в м Харкові міжнародних та національних інвесторів.

За умовами конкурсу, організація повинна бути зареєстрована та мати статус юридичної особи. У категорії «міні-проекти» можуть брати участь організації з будь-яким строком реєстрації, в категорії «великі проекти» - організації, зареєстровані не менше, ніж за два роки до дати оголошення конкурсу. Громадська організація може подати на конкурс не більше однієї проектної заявки в кожній з категорій, у тому числі в складі спільних проектів.
Комплекти конкурсній документації приймаються в Харківській міській раді за адресою: пл. Конституції, 7 (1 пов., каб. 11) в період з 28 березня по 26 квітня 2019 року.

Конкурс проводитиметься третій рік поспіль. Так, в минулому році на розгляд експертної ради Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів надійшла 41 проектна заявка від 38 громадських організацій Харкова. З урахуванням запитуваного фінансування було визначено 9 переможців конкурсу. Серед них: БФ «Артдача» з театрально-дизайнерським фестивалем «Живи!», ГО «Центр розвитку «Майбутні генії» з сімейним фестивалем «МамоТатоФест», ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» з іміджевим відео-проектом «Харків - це звучить гордо!». У 2017 році в конкурсі взяли участь 35 громадських та благодійних організацій, які надали на розгляд експертної ради 37 проектів. Дев'ять найкращих отримали гранти від 20 до 150 тис. грн. Усі вони також були успішно реалізовані в нашому місті.

Всього в міському бюджеті на фінансування кращих проектів щорічно передбачено 1 млн грн. Конкурс організований і проводиться Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Ознайомитися з умовами конкурсу можна на нашому сайті в розділі "Іміджеві проекти"

Made on
Tilda