Наші новини

Ольга Сумська в Харкові вибрала моделей для участі в своєму показі

Кастинг моделей для участі в показі першої колекції одягу народної артистки України Ольги Сумської в колаборації з харківським брендом maKha пройшов 19 вересня в Харкові.

На участь в кастингу зареєструвалися близько 100 моделей. У складі журі перебували: Народна артистка України, Ольга Сумська, начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторія Грецька-Миргородська, засновник бренду «maKha», Марія Бисова, виконавчий директор «Kharkiv Fashion Cluster», Олег Єгоров, імідж-дизайнер Олена Шушляпін та директор модельного агентства «International Fashion Studio», Вікторія Волкова.

За підсумками журі відібрало 15 моделей для участі в показі колекції суконь «RIDNA».
За словами начальника управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, Вікторії Грецької-Миргородської, важливим завданням буде не тільки відібрати моделей, а й поставити показ так, щоб гідно представити дебютну колекцію на подіумі «Kharkiv Fashion 2019» вже 11 жовтня. «Для Ольги Сумської ця колекція стане не просто дебютною. Вона закладе початок ексклюзивного бренду, який стане популярним не тільки в Україні. Тому нам дуже важливо зробити так, щоб її презентація з успіхом пройшла саме в Харкові і дала старт новому розвитку і напрямку в творчості актриси», – зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Як розповіла Народна артистка України, в претендентках, для подальшої роботи та співпраці, потрібні не тільки стрункі форми, а й харизма. «Українські жінки найкрасивіші у світі. Харків'янки завжди відрізняються своєю харизмою, жіночністю та емоційністю. Ми відібрали кращих з кращих. Обіцяю, що на «Kharkiv Fashion 2019» буде дуже цікаво і стильно! Наш одяг не буде затьмарювати харизму та індивідуальність жінки, навпаки, підкреслить її», – зазначила Ольга Сумська.

Презентація колекції одягу Ольги Сумської та Марії Бисової «RIDNA» відбудеться під час осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019», який пройде 11-12 жовтня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля». Уже визначені моделі, відібрані тканини і необхідні матеріали для розробки авторських принтів і візерунків. Ідея створення власної колекції одягу прийшла до Ольги Сумської два роки тому, коли вона разом з актором Віталієм Борисюком була ведучою «Kharkiv Fashion».

Відзначимо, проект «Kharkiv Fashion» організований управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту з ініціативи Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Іміджеві проєкти
Made on
Tilda