Наші новини

«Український Фаберже» з Волині встановив два світові рекорди

Заслужений майстер народної творчості Анатолій Бойко, якого ще називають «українським Фаберже», встановив два світові рекорди, просвердливши в курячому яйці 33 346 отворів, а в гусячому – 52 745.

«Оголошується світовий рекорд «Найбільша кількість отворів просвердлених у шкаралупі курячого яйця» з кількістю 33 346 діаметром 0,15 мм», - заявила керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

За її словами, цілий тиждень відділ технічного забезпечення рахував отвори, адже Нацреєстр завжди перевіряє світові рекорди відповідно до міжнародних правил.

Вєтрова наголосила, що єдиний аналогічний рекорд був встановлений у Боснії, коли в курячому яйці просвердлили 14 129 отворів. Тому з повною об’єктивністю зазначила, що це унікальний витвір мистецтва і єдиний у світі такий екземпляр.

Окрім того, тричі рекордсмен світу Анатолій Бойко зробив у шкаралупі гусячого яйця 52 754 отвори діаметром 0,2 мм. Практично між отворами на шкаралупі залишилася відстань не ширше нитки. Таким чином, майстер встановив ще один світовий рекорд.
Анонси
Made on
Tilda