Наші новини

Володимир Казусь провів в Open Grants School лекцію по формуванню бюджету проекту

7 квітня в ЄКЦ «Бейт-Дан» слухачі Харківської міської школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School зібралися на чергове заняття.

Один зі спікерів школи, засновник і керівник Харківського міського благодійного фонду «Благо» Володимир Казусь, поділився зі слухачами важливими знаннями про планування ресурсів та витрат при формуванні бюджету проекту. Крім безцінних практичних знань про особливості планування ресурсів та витрат, фінансовий моніторинг, основи фінансової безпеки на етапах підготовки та реалізації проекту, слухачі отримали відповіді на хвилюючі їх питання щодо формування бюджету, поділилися власним досвідом та проблемами, з якими встигли зіткнутися на практиці, почули експертне думку з усіх озвучених ситуацій.

Крім того, всі учасники отримали від спікера школи домашнє завдання, результати якого кожен слухач самостійно публікує в спеціально створеній групі школи в Facebook.
На наступні вихідні програмою школи заплановано відразу дві зустрічі: 14 квітня - з Олегом Кулиничем, який розповість про план реалізації, моніторингу та оцінювання проекту, а 15 квітня - з Володимиром Казусем з питань командоутворення всередині проекту та встановлення успішних взаємовідносин з партнерами.

Фото: Світлана Вовк, Олексій Шаповалов.

Made on
Tilda