Наші новини

У Харкові відбувся фестиваль кінного спорту

3 грудня у Харкові відбувся фестиваль кінного спорту, який було організовано федерацією кінного спорту Харківської області за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
Метою організації фестивалю є підвищення іміджу Харкова, об'єднання любителів і професіоналів кінного спорту, а також його розвиток і популяризація серед молоді. Захід проходив в кінному клубі Nikolo’s Horse Club.

Відкриття фестивалю відвідав Президент Всеукраїнської федерації кінного спорту, Андрій Милованов. Він зазначив: «Кінний спорт в Україні має великий потенціал для розвитку не тільки на державному, а й на міжнародному рівнях. І початок взаємодії у цьому питанні з владою – великий крок вперед до нових досягнень».
«Це визначна подія для федерації та всіх небайдужих до кінного спорту. Його розвиток на сьогоднішній день у багатьох питаннях залежить від налагодження державно-приватного партнерства між кінними клубами та владою. Така співпраця допоможе популяризувати кінний спорт серед харків’ян та зробити його нормою їх повсякденного життя», - відзначив голова федерації кінного спорту Харківської області Микола Безуглий.

«В цьому році у Харкові розпочали відродження ще одного олімпійського виду спорту. Ми розуміємо, що перед нами стоїть амбітне завдання, тому наступного року ми плануємо розробити програму, підключивши до співпраці міські школи та впровадити уроки з кінного спорту в позашкільну освіту. Це допоможе виявити перспективних юних обдарувань, яких можливо було б виховати для представлення нашої країни на міжнародному рівні», - розповіла начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

В рамках фестивалю було підписано меморандум про співпрацю між Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та федерацією кінного спорту Харківської області.

В рамках фестивалю проходили дитячі показові виступи з конкуру та виїздки. З виїздкою виступили: призерка Чемпіонатів України Ірина Шевцова та кандидат в майстри спорту Дарина Кудрявцева. Для глядачів пройшов урок вольтижування. Свою майстерність показали спортсмени-конкуристи: член Збірної України з конкуру 2010 В'ячеслав Свистун, переможець Чемпіонату України в 2019 році Тетяна Вітрова, учасник Кубка та Чемпіонату України з конкуру Анастасія Логвиненко, тренер навчальної групи Олександра Василинець. Всі учасники фестивалю отримали дипломи та подарунки, а призерів нагородили
медалями.

Фестиваль відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Іміджеві проєкти
Made on
Tilda