Наші новини

Харків’ян запрошують на воркшоп Creative Industry у музичній сфері

15-16 березня 2022 року буде проведено навчальний інтенсив у музичній сфері. Серію практичних воркшопів для представників креативної сфери створено з метою популяризації, підтримки та розвитку сектору креативних індустрій міста Харкова як учасника мережі креативних міст ЮНЕСКО.

Workshop Creative Industry складається із 8 занять для музикантів. Протягом воркшопу учасники дізнаються про різні напрямки діяльності музиканта; сучасні тенденції у музичній індустрії; використання сучасних технологій у музичній сфері. Спікери курсу з досвідом роботи у музичному напрямку, продюсування, просування музикантів та сценічного наповнення концертних заходів.

У процесі навчання учасники зможуть обмінятись професійними знаннями, обговорити актуальні питання музичної індустрії, отримати практичні навички для подальшої роботи.

Курс призначений для тих, хто цікавиться різними напрямами сучасного музичного мистецтва.
До участі запрошуються музиканти та розробники музичних програм; студенти профільних вищих навчальних закладів; фізичні особи, які цікавляться сучасними тенденціями музики та спеціальними засобами для створення та просування музичного контенту.

Дати проведення занять: 15-16 березня 2022 року, Муніципальний стартап центр, вул. Ковальська 1

Навчання безкоштовне за попередньою реєстрацією за посиланням.
Проект реалізується за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова.
Made on
Tilda