Наші новини

Консультація для учасників конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів

10 травня в малій залі Харківської міської ради відбудеться прес-коференція організаторів міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2018 року та відкрита консультація для шукачів конкурсу з оформлення проектної заявки та складання фінансової звітності, зокрема, особливостей роботи з Державним казначейством. Початок о 16:00. Реєстрація учасників консультації - з 15:30. Місце: пл.Конституції, 7, 2 поверх.

15 травня закінчується прийом заявок на участь у міському конкурсі інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, організованому Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Організатори розкажуть про ідеї конкурсу, його цілі та завдання, дадуть відповіді на питання журналістів. Серед учасників конференції: Вікторія Грецька-Миргородська - заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Олег Кулініч - голова Експертної ради Конкурсу, керівник проектів громадської організації «Інститут соціальної політики регіону», кандидат наук державного управління, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХРІ НАДУ; Вікторія Магон - головний бухгалтер Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів.

Конкурс проходить у двох категоріях: «міні-проекти» (плановий обсяг фінансування з міського бюджету - до 100 тис. грн) та «великі проекти» (обсяг фінансування - від 100 до 200 тис. грн). Проекти можуть стосуватися проведення національних, міжнародних форумів, конгресів, виставок, фестивалів, конкурсів; заходів, спрямованих на удосконалення міської інфраструктури, підвищення інноваційної, інвестиційної привабливості міста, його позитивного іміджу на різних рівнях.

Комплекти конкурсній документації приймаються до 15 травня 2018 року в Харківській міській раді за адресою: пл. Конституції, 7 (1 пов., каб. 11). Зразки проектної заявки та заяви на участь в конкурсі, а також Положення та склад Експертної ради конкурсу знаходяться у відкритому доступі за посиланням.

Проектні заявки будуть розглянуті Експертною радою конкурсу протягом двох тижнів після закінчення їхнього прийому. Список переможців конкурсу буде опубліковано на нашому сайті.

10 травня 2018 року в малій залі Харківської міської ради організатори конкурсу проведуть відкриту консультацію для шукачів та дадуть відповіді на питання, пов'язані з участю в конкурсі.

Made on
Tilda