Наші новини

10 Червня відбудеться заключне заняття школи соціального проектування та грантрайтингу «OpenGrantsSchool»

Соціальна активність жителів міста Харкова – одна з найвищих в Україні, проте кількість залучення додаткових коштів та поза-бюджетного фінансування на реалізацію соціально значущих та інноваційних проектів на даному етапі не достатня.

Для активізації рушійних сил громадянського суспільства, виведення міста Харкова на більш високий рівень соціального розвитку та інвестиційної привабливості, управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради ініціювало та впровадило проект школи соціального проектування та грантрайтингу «OpenGrantsSchool».

Подібного до «OpenGrantsSchool» проекту ще не проводилося, ні в Харкові, а ні в Україні.
Більше 2-х місяців 200 учасників школи проходили інтенсивне навчання, генерували ідеї та розробляли власні проектні ініціативи.

Інтенсивний графік школи, інтерактивні та практичні заняття дозволи більшій частині учасників розпочати впровадження своїх соціальних ініціатив і ідей у життя.
На заключному занятті школи найкращі проектні заявки, розроблені учасниками, будуть представлені на краш-тест від спікерів та куратора школи.

Окрему увагу та підтримку проект OpenGrantsSchool отримав від партнерів проекту з Польщі, міжнародних експертів в галузі управління проектами та соціального підприємництва Кшиштофа Лонтки та Томаша Малецького.

Кшиштоф Лонтка та Томаш Малецький особисто приїхали на заключне заняття проекту. Вони поділяться європейским та польским досвідом з учасниками школи також як спікери проекту, розкривши для учасників наступні теми: «Використання європейських грантів для розвитку фірм, в тому числі старт-апів»;

«Європейські проекти міста Люблін, як приклад використання грантів у органах самоврядування».

Окрім освітньої частини та презентації проектів на краш-тесті учасники, які успішно завершили навчання, отримають сертифікати OpenGrantsSchool.

Урочисте відкриття і початок заходу 9:30

Місце проведення: майдан Конституції, 7, Харківська міська рада, 3-й поверх, Велика сесійна зала.


Підготувала Глущук Анна

Made on
Tilda