Наші новини

Харків долучається до світових ініціатив

Генеральна Асамблея ООН ухвалила вважати 15 липня Всесвітнім днем ​​навичок молоді. Про які навички йдеться? Насамперед, про soft skills, що необхідні жінкам для професійного розвитку.

Вчора відбулася зустріч з представницями провідних професійних тренінгових шкіл міста. 
Обговорювалась потреба в спеціалізованих навичках взаємодії, що зростає. Це, зокрема, вміння ефективно комунікувати, презентувати, вести переговори, працювати в команді, надавати зворотний зв'язок тощо. Блискуча професійна підготовка важлива і є в багатьох представниць жіночого підприємництва, але потрібно, наприклад, вміти донести в ефектній презентації переваги пропозиції.

Як жінкам навчитися цього швидко і результативно в умовах насиченого життя? Які ще навички важливі? Де цьому навчитися в Харкові, яку методику та тренера обрати?

Нагадаємо, що 22 липня відбудеться Women’s Skills Day — зустріч першого жіночого бізнес-ком’юніті. Поговоримо про самовдосконалення, масштабування бізнесу і зростання команди з турботою про себе та інших. З'ясуємо, що потрібно жінці для розвитку себе і своєї справи. А також послухаємо виняткові історії та кейси однодумців і успішних підприємниць. Долучайтеся!

Захід проходитиме 22.07.2020 17.00 в «Horoshee Mesto» (вул. Сумська, 50)
Онлайн-трансляция та подробиці на сайті
Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda