Наші новини

В Україні запрацює офіс підтримки інвестицій

Кабінет Міністрів України має намір найближчим часом запустити роботу офісу з підтримки інвестицій.

У вересні в Україні запрацює офіс підтримки інвестицій за фінансової підтримки фондами прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (WNISEF, створений в 1994 році з внесеним американським урядом капіталом $150 млн), повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає Інтерфакс-Україна.

«Мета – створити точку входу для залучення інвестицій ...», – сказав він.

За його словами, цей офіс буде співпрацювати з Міністерством економіки, з Міністерством фінансів, з МЗС, з торговими представництвами, тобто з усіма інститутами, які задіяні в економічному житті України.

«Окремо хотів сказати, що, в тому числі, ми будемо взаємодіяти з усіма бізнес асоціаціями, в тому числі і міжнародними – Американська торгова палата, Європейська бізнес асоціація, посольствам», – підкреслив прем'єр.

Гройсман пояснив, що для координації роботи створюваного офісу з урядом, міністерствами та іншими органами влади буде призначений урядовий уповноважений. Уряд затвердив в цьому статусі першого заступника міністра фінансів Оксану Маркарова, яка до приходу в Мінфін на початку 2015 року 17 років працювала в інвестиційному бізнесі, зокрема, у фонді WNISEF.

Відзначимо, раніше в Мінекономіки повідомляли, що за результатами п'яти місяців поточного року Україна вже отримала 1,8 млрд іноземних інвестицій в порівнянні з $400 млн за аналогічний період минулого року.

Джерело: Медіа група «Об'єктив»


Інновації
Made on
Tilda