Наші новини

Управління підбиває підсумки Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів

14 грудня в Каразінській школі бізнесу Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради була організована відкрита сесія з практиками для представників громади, які ініціюють та реалізують соціальні проекти в місті Харків.

Відкрили захід начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, директор Каразінського центру підприємництва Денис Давидов та керівник ХМБФ «Благо», представник Експертної ради конкурсу та спікер Open Grants School Володимир Казусь.

Вікторія Грецька-Миргородська представила учасникам методичне видання «Соціальне проектування та грантрайтинг»: «Цей посібник став результатом роботи спікерів школи соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School, був розроблений спеціально для слухачів нашої Школи та громадських організацій, які шукають кошти на реалізацію своїх соціальних ініціатив».

Підводячи підсумки проекту Open Grants School 2018, Вікторія Грецька-Миргородська відзначила та подякувала слухачам Open Grants School, які стали переможцями Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та грантових проектів та успішно реалізували свої соціальні ініціативи у 2018 році: автора та керівника проекту «Кав’ярня-коворкінг для мам Mamo.Space” Олену Дружиніну, автора проекту «Школа сучасного чиновника» Дмитра Ляховецького, Володимира та Марію Какуріних за проект Міжнародного театрально-дизайнерського фестивалю «Живи!», а також Світлану Клименко - автора та керівника проекту «Харків.Сінема». Всі вони отримали відповідні дипломи від Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів та Експертної ради конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, а також пам’ятні сувеніри.

За словами організаторів, цього року чотири з дев’яти проектів - переможців Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та грантових проектів були представлені випускниками Open Grants School. Вісім із дев’яти проектів - переможців цьогорічного конкурсу на сьогоднішній день успішно реалізовані, а громадські організації звітують перед Управлінням про проведену роботу.

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів, як організатор Open Grants School та Міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та грантових проектів, планує їхнє проведення наступного, 2019 року. Так, Володимир Казусь розповів присутнім, як проходить навчання в Школі соціального проектування та грантрайтингу Open Grants School, та запросив всіх, хто ще не відвідував Школу, подавати заявки на участь у відборі до Open Grants School 2019 року.

В рамках освітньої частини заходу доцент кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії Валерія Тиманюк провела лекцію «Захист прав інтелектуальної власності», а бізнес-тренер з ораторської майстерності, психолог Дмитро Ляховецький провів з присутніми практичне заняття «Як розкрити тему виступу за 1 хвилину».

Також під час сесії відбулася кінолекція «Харків - це звучить гордо!» від переможця міського конкурсу іміджевих проектів ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв» та ТТО «Книга рекордів Харкова». 20-ти хвилинний фільм про Харків вперше був представлений широкій громадськості в рамках проекту «Kharkiv Cinema» від ГО «Альянс ініціатив».

Фото: Віталій Шептун (VitaliusBiz Studio)


Made on
Tilda