Наші новини

Харків – місто перспектив, ділових та інвестиційних можливостей

2 лютого 2016 року відбулася зустріч керівництва Департаменту підприємництва та споживчого ринку з Хенриком Халлгрен, представником Міжнародної ради шведської промисловості (NIR).

Метою зустрічі було обговорення можливостей двостороннього співробітництва. Зокрема, Хенрік Халлгрен підкреслив, що Міжнародна рада шведської промисловості зацікавлений в стабільному соціально-економічному розвитку Харкова і України в цілому. На його думку, Харків має величезний потенціал розвитку і тому Міжнародна рада шведської промисловості готовий сприяти проектам, спрямованим на розвиток підприємництва, поліпшення бізнес-клімату, залучення інвестицій і створення нових робочих місць в місті. Сторони домовилися про підтримку цієї діяльності з боку Департаменту підприємництва та споживчого ринку, який зацікавлений в активізації ділового співробітництва зі Швецією.
Нагадаємо, до складу Міжнародної ради шведської промисловості входять найбільші мультинаціональні компанії Швеції, конфедерація підприємців і фінансові інститути з підтримки експорту.


Анонси
Made on
Tilda