Наші новини

Випускники Open Grants School зустрілися та розповіли, як реалізують власні соціальні проекти в Харкові

6 серпня відбулася зустріч випускників Школи соціального проектування та грантрайтінгу Open Grants School 2018 року – міського соціального проекту, організованого Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Зустріч відкрили заступник начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Ірина Остапенко, заступник начальника відділу інноваційних, інвестиційних та грантових проектів Управління та координатор проекту Open Grants School Олена Старченко, а також заступник директора Каразинської школи бізнесу, доктор економічних наук, професор Володимир Родченко.

Подія проходила в приміщенні Каразинської школи бізнесу та не обмежилася звичним для таких заходів форматом неформального спілкування. «Слухачі Open Grants School – це, здебільшого, представники активної молоді Харкова, автори соціальних ініціатив та керівники громадських організацій. Формат зустріч передбачає створення та розвиток комунікації між членами громадських організацій, громадськими активістами, творчими і активними людьми. Серед випускників Школи – переможці цьогорічного міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, що отримали кошти на реалізацію власних соціальних ініціатив. Тому ми вирішили надати їхнім авторам можливість поділитися з сокурсниками власним досвідом, розповівши під час зустрічі про те, як сьогодні проходить робота з реалізації проектів, з якими труднощами доводиться стикатися та яких успіхів вже досягнуто,» - коментує подію начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Всі ці проекти мають бути реалізовані до кінця поточного року і саме зараз по ним ведеться активна робота, тому спілкування вийшло дуже цікавим і насиченим, автори проектів підготували презентації з фотографіями, принесли з собою афіші заходів та запрошення на події, що мають відбутися найближчим часом.

Один з випускників Школи, автор проекту «Школа сучасного чиновника», сертифікований бізнес-тренер та дипломований психолог Дмитро Ляховецький провів для учасників майстер-клас на тему «Комунікація без кордонів», спрямований на формування навичок проведення ефективної презентації, розвиток поведінкової гнучкості у професійній комунікації.

«Такі зустрічі дуже важливі для нас. Ми всі зайняті реалізацією власних проектів і дуже раді можливості побачитися з однодумцями та друзями. А ми дійсно встигли затоваришувати під час навчання та продовжуємо спілкуватися і спостерігаємо за успіхами один одного, як мінімум, в соціальних мережах, - говорить одна з випускниць Школи Оксана Бакуменко, - Раніше ми навіть не уявляли, як багато нам дає навчання в Open Grants School, як зміниться наш світогляд, відношення до справи. І вже під час сьогоднішньої зустрічі ми просимо організаторів про наступну таку подію, адже під час спілкування отримуємо цінні поради, разом знаходимо свіжі ідеї та можливості для співпраці».

Фотограф: Катерина Парамєєва

Made on
Tilda