Наші новини

Перше в Україні інклюзивне модельне агентство проведе підсумковий іспит для своїх учнів

Підсумковий іспит і випуск студентів у школі моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства відбудеться 14 листопада в Харкові, в фойє Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенко.

«Проект «Інклюзивна мода як засіб просування інклюзії та толерантності в місті Харкові» став одним з переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2019 року. Під час реалізації в Харкові було відкрито перше в Україні інклюзивне модельне агентство, яке стало інноваційним способом соціалізації та інтеграції людей з інвалідністю, що в черговий раз підкреслює: Харків – це модно!», – зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

За словами організаторів, учасники проекту продемонструють отримані знання і навички з дефіле, фотопозуванню, стилістиці та візажу. В ході іспиту їм будуть виставлені бали від 1 до 5 з усіх предметів. Сертифікати отримають ті учасники, які наберуть в загальному результаті не менше 12 балів.

Нагадаємо, в липні стартували перші курси в школі моделей першого в Україні інклюзивного модельного агентства, створеного в Харкові. 28 учасників, які пройшли кастинг, навчали фотопозуванню, дефіле, акторській та ораторській майстерностям. Для них провели курси занять з дієтології, візажу, стилістиці, тренінги з самопрезентації. А вже у жовтні – випускники школи вийшли на подіум осіннього сезону «Kharkiv Fashion 2019».

Як зазначила президент громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова, це перша в Україні школа, яка готує професійних моделей з інвалідністю для участі в показах і фотосесіях. «Перший наш курс пройшов дуже успішно. Наші учні вже гідно представляють Харків на чемпіонатах з візажу, беруть участь в fashion показах і фотосесіях, зарекомендували себе як талановиті фотографи і беруть участь в зйомках реклами. Таким чином ми проводимо ребрендинг нав'язаних суспільством стереотипів про інвалідність і створюємо новий тип комунікації навколо неї», – зазначила Олена Шингарьова.

Підсумковий іспит пройде 14 листопада в фойє Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенко. Початок о 15:00 год.

Захід проходить за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса

Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda