Наші новини

289 учасників «Карапуз’їх бігів 2» подолали фінішну пряму в Харкові

У перші весняні дні в Харкові пройшло свято для всієї родини - фестиваль «Карапуз’ї біга 2».

2 березня на території арт-заводу «Механіка» дітки віком від 6 до 24 місяців змагалися в повзанні, ходьбі і бігу на швидкість, долаючи дистанцію від 5 до 10 метрів, в залежності від віку. Впоратися малюкам із завданням допомагали відразу двоє дорослих, один з яких відпускав карапуза на старті, другий - зустрічав на фініші.

Фестиваль проходить в Харкові за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради вже вдруге. Цього разу заступник директора Департаменту - начальник Управління Вікторія Грецька-Миргородська особисто була присутня на заході і урочисто відкривала фестиваль. «Ініціатор проекту - Олена Дружиніна, в минулому сезоні – слухач  «Open Grants School», а вже в цьому році - досвідчений організатор цікавого міського сімейного заходу. Цей проект пропагує сімейні цінності, і є яскравим прикладом того, як можуть втілюватися ідеї в життя за допомогою отримання гранту», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Фестиваль «Карапуз’ї біга 2» в цифрах:
  • 400 реєстрацій на участь у змаганнях
  • 289 карапузів-учасників забігів
  • 80 компаній - учасниць виставки-ярмарки дитячих товарів
  • 3 громадські організації проводили майстер-класи для дітей і дорослих
  • 5 дитячих творчих колективів представили 12 номерів
  • 1800 відвідувачів усього заходу

Це наймасштабніший захід в Україні, де карапузи такого віку змагаються в повзанні, ходьбі і бігу на швидкість. 16 вересня 2018 року був зареєстрован Рекорд України. Весь день представник Національного реєстру рекордів України рахував малюків-спортсменів. В результаті виявилося, що 73 карапуза, повзаючих на швидкість, подолали фінішну лінію. Так було встановлено Рекорд України. У світі ця цифра вже наближається до 1000 і становить 904 немовляти-повзунка.

У планах організаторів свята - громадської організації «Mamo.Space» - зробити фестиваль всеукраїнським, тому вже 1 червня «Карапуз'ї біга» пройдуть у Києві.

Реєстрація для учасників вже відкрита. З усіх питань звертайтесь за телефоном 067 575-75-15.

Made on
Tilda