Наші новини

Приймаються заявки до Open Grants Academy

Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради розпочинає набір слухачів на курс з проєктного менеджменту для практикуючих грантрайтерів, авторів успішно реалізованих в м.Харкові соціально значущих проєктів з метою підвищення їхньої компетенції, обміну досвідом з однодумцями та налагодження співпраці. Курс розрахований на 5 теоретико-практичних сесій за 10 темами, серед яких «Сучасні методи управління проєктами», «Кризові комунікації в проєктному менеджменті», «Електронні інструменти управління проєктами» та ін.

Наші спікери – успішно практикуючі проєктні менеджери, викладачі вишів, представники фондів, а також, лектори відомого у Харкові курсу Open Grants School. Основні критерії відбору до Open Grants Academy: досвід успішної реалізації грантових проєктів, бажання здійснювати соціально значущі проєкти в м.Харкові, якнайповніше та структуровано обґрунтована мотивація, викладена в електронній заявці на участь: https://forms.gle/foWjeeQT722wHDwXA.


Навчання в Академії - безкоштовне для слухачів. Проведення занять заплановано на липень 2021 року, освітні зустрічі відбуватимуться в комунальній установі «Харківський муніципальний стартап центр».
Анонси Іміджеві проєкти Інновації
Made on
Tilda