Наші новини

Проєкт Стратегії міста Харкова представлено

29.09.2020 презентовано проєкт «Kharkiv STARTegy 2030»

Планові засідання робочої групи із розробки стратегії розвитку міста до 2030 року, що розпочалися 1 липня цього року, завершилися проєктом стратегічного документу для Харкова на найближче десятиріччя.  

Протягом роботи над проєктом впродовж декілька місяців відбулись обговорення з експертами, спеціалістами та охочими взяти участь жителями міста щодо поліпшення житлово-комунального господарства, інженерної інфраструктури, транспорту, медичного сервісу, енергоефективності та довкілля. 

«Kharkiv STARTegy 2030 став початком нової фази в розвитку міста. Стратегія міста Харкова стане основою та водночас бізнес-планом міста. Документ призначений для харків'ян та для підвищення їх комфорту. Для того, щоб виконати свій задум в епідеміологічній ситуації карантинних обмежень COVID-19 командою Create Kharkiv було створено всі умови для участі в процесі онлайн для всіх охочих», — відзначила Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник 
Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради 

Документ було створено за підтримки Харківського міського голови та за участі членів робочої групи та делегатів громадськості. Остаточна офіційна презентація Стратегії розвитку міста Харкова на 2020 - 2030 роки відбудеться на інноваційному форумі 15-16 жовтня. 
Стратегія міста
Made on
Tilda