Наші новини

Startup Alley – оновлений формат щорічного ярмарку стартапів в Харкові

10.10.2020 на Startup Alley продемонстровано проєкти учасників навчання в програмі ReBOOTcamp від першого муніципального стартап центру


Перші резиденти стартап-центру за підтримки муніципалітету, що дійшли до фіналу, мали змогу під час заходу відкрито презентувати свої проєкти перед гостями традиційного ярмарку стартапів. 

«Проєкт Ярмарок стартапів, в цьому році Startup Alley, покликаний зібрати на єдиній платформі учасників стартап ком’юніті, що наразі стрімко створюється в регіоні. Це дуже неоднорідна структура з різними форматами учасників, з геть новим підходом, що об’єднує владу та представників технологічного бізнесу. Але спільна риса, що дозволяє консолідувати ці структури, формати та людей, це користь, яку здатні нести ці ініціативи багатьом галузям Харкова», — прокоментувала подію Вікторія Грецька-Миргородська заступник директора Департаменту - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міської ради. 

Ярмарок проходив у відкритому форматі, і всі охочі могли побачити та почути про перші результати пілотної навчальної програми. Відтепер, традиційний ярмарок проходитиме за офіційною адресою стартапів в місті: Ковальська, 1, бо нарешті «у стартапів є адреса».

«З кожним роком якість стартапів зростає. В цьому році безумовно це пов'язано з появою стартап-центру. В презентаціях учасників заходу наявно продемонстровано системний підхід в їх підготовці та навчанні. В програмі ReBOOTcamp багато хто з них був оснащений всіма необхідними інструментами для презентації свого стартапу. Впевнений, що в наступному році таких результатів буде ще більше, з огляду на те, що обмеження цього сезону були пов'язані з карантином», — зауважив координатор проєкту, бізнес-тренер Дмитро Ляховецький.

В рамках події відбулися відкриті лекції та майстер-класи від партнерів стартап-центру. Це лекції з маркетингу, SMM, ораторської майстерності та просуванню власних проєктів. Щорічний ярмарок стартапів проходив за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Інновації Анонси
Made on
Tilda