Наші новини

На фестивалі Gastroman відбувся показ молодих дизайнерів Харкова

1 червня 2019 на фестивалі Food Fest Gastroman відбувся показ колекцій студентів та випускників Харківського коледжу текстилю та дизайну, організований за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.

На фестивалі були представлені колекції:

  • "Хіно Мацурі". Автори: Анастасія Майстренко, Ганна Грінівська та Софія Віжунова; викладач Людмила Міхєєва. Колекція зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів «StartFashion»;
  • "Спогад". Автор: Анастасія Харченко, викладач Євгенія Литвинова;
  • "Шах і мат". Автор: Дар'я Зінченко, викладач Євгенія Литвинова.

«Харківська школа дизайну є однією з найсильніших в Україні, і ми завжди підтримуємо розвиток та творчий зріст талановитої молоді нашого міста,» - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська - начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Дякуємо за допомогу в організації показу студентам, випускникам і викладачам Харківського коледжу текстилю та дизайну, окрема подяка - директору коледжу Олені Ємельяновій та куратору показу Олені Зерній.

Фестиваль «Food Fest Gastroman» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради та проходив з 30 травня по 2 червня 2019 на території пляжно-розважального комплексу «Акважур».Іміджеві проєкти
Made on
Tilda