Наші новини

Управління ініціювало підписання меморандуму про співпрацю

Підписано меморандум про співпрацю між громадською організацією «Харківський кластер легкої промисловості та дизайну», Українською інженерно-педагогічною академією та Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

4 січня 2019 року в Харківській міській раді було підписано меморандум про співпрацю з метою розвитку тристороннього співробітництва, впровадження культурної, освітньої та наукової діяльності в сфері легкої промисловості.

«Об'єднання в подібні колаборації є платформою для співпраці з талановитою молоддю вищих навчальних закладів міста та можливістю продемонструвати свій творчий потенціал. У сучасних умовах розвитку економіки країни взаємодія між державою, вищими навчальними закладами та бізнесом необхідно для формування якісних фахівців та розвитку галузі в цілому. Молодь це майбутнє нації і при закінченні вузів необхідно, щоб у молодих фахівців була сформована система знань з теорії і практики», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

«Підписання даного меморандуму це черговий вагомий крок в сторону розвитку дуальної освіти – зв'язку освіти і виробництва», – Олег Литвин, декан технологічного факультету Української інженерно-педагогічної академії.

«З підписання даного меморандуму ми починаємо нашу співпрацю в освітній та практичній сфері, у взаємодії з виробниками-учасниками Кластера, в створенні спільних навчальних програм, в залученні викладачів і студентів Академії до програм і заходів, організовувати Кластером, зокрема до проектів Start Fashion і Kharkiv Fashion», – Олег Єгоров, виконавчий директор Kharkiv Fashion Cluster.Made on
Tilda