Наші новини

Переможці Start Fashion розповіли про участь у конкурсі та творчій долі після нього

Корисний досвід, практичні навички в fashion-показах і вміння сформувати власний бренд. На думку переможців Start Fashion такі можливості надає конкурс для молодих дизайнерів. Заявки на участь в ньому надсилають з усіх міст України.

На думку Катерини Яворської, яка не один раз брала участь в Start Fashion, конкурс також допомагає отримати професійну оцінку своїх робіт.

Що стосується проблем, з якими стикаються початківці дизайнери, Катерина Яворська називає серед них відсутність досвіду в розумінні процесу зсередини на виробництві, спілкування з кваліфікованими дизайнерами і обмін досвідом із зарубіжними студентами-дизайнерами.

У 2018 році Катерина Яворська стала переможцем в номінації National Style на конкурсі Start Fashion і вже на наступний день представляла свою колекцію «Там де збуваються мрії» вже поряд з досвідченими дизайнерами України на Kharkiv Fashion. Вона зазначила, що національні мотиви близькі їй. Джерелом натхнення послужила витинанка. Мотивами для створення нашивних аплікацій та перфорації, як обробки виробів стали зимові мотиви: горобина, дерево життя, журавель, сніг. Зараз дівчина живе за кордоном і працює за фахом.

Ще одна переможниця Start Fashion Марія Кулієва зазначила, що участь в таких конкурсах дає можливість розуміння того, як насправді все відбувається, допомагає адаптуватися молодому дизайнерові. У минулому році, вона разом з групою дизайнерів перемогла в номінації Avangard Fashion і представила цю колекцію вже на Kharkiv Fashion. Зараз дівчина активно працює і розвиває свій власний бренд.

Нагадаємо, конкурс буде проходити в рамках проекту «Kharkiv Fashion 2019», який пройде в Харкові з 21 по 23 березня. Нагородження переможців відбудеться 21 березня 2019 року.

Художні ескізи або професійні фото колекцій потрібно відправляти на електронну пошту: innovation_molod@city.kharkov.ua.

Made on
Tilda