Наші новини

У Харкові пройде Food Fest Gastroman Autumn

22-23 вересня в пляжно-розважальному комплексі «Акважур» відбудеться осінній сезон фестивалю їжі Gastroman.

Час роботи Фестивалю: 10:00-23:00
Вхід вільний.

У цей осінній вікенд гостей Food Fest Gastroman чекають два дні насиченої розважальної програми: майстер-класи від провідних кухарів Харкова, дегустації, гастрономічний квест, DJ-супровід, конкурси та анімація, Holi Fest, виступи музичних колективів. Також, відбудеться інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі, на презентації будуть представлені зразки харчової продукції, отримані із застосуванням інноваційних способів капсулювання і гранулювання; асортимент оздоровчих хлібобулочних і кондитерських виробів з підвищеним вмістом фізіологічно функціональних інгредієнтів; продукція м'ясних виробництв; батончики підвищеної харчової цінності для армії України; презентація відповідальних секретарів приймальної комісії ХДУХТ.

Фестиваль є чудовим майданчиком для осіннього відпочинку – це можливість весело і цікаво провести вихідні дні в колі сім'ї та друзів.


«Особливість Food Fest Gastroman Autumn – інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі, на якому ви зможете дізнатися технології приготування страв, ознайомитися з різноманітністю й унікальністю харківських кулінарів, а також відчути себе справжніми кухарями і безпосередньо взяти участь у виготовленні популярних осінніх страв», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Розфарбуй осінь яскравими фарбами на Food Fest Gastroman Autumn!


В рамках фестивалю пройде Kharkiv Holi Fest – приголомшливе по своїй енергетиці і заряду позитивних емоцій дійство, в ході якого сотні молодих людей і дівчат осиплять один одного різнокольоровими фарбами.


Довідка. Food Fest Gastroman Autumn організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради, спільно з Kharkiv Holi Fest і Харківським державним університетом харчування та торгівлі, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
Made on
Tilda