Наші новини

Фахівці з Дубая поділяться досвідом з Харковом у розвитку стартап руху

11-12 березня 2019 року представники Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міськради відвідали з робочим візитом «Інтернет Сіті» в місті Дубай (ОАЕ).

Метою візиту делегації став обмін досвідом у сфері розвитку стартап руху та відвідування саміту «Strive'19».

Саміт об'єднав понад 350 підприємців, інвесторів, лідерів і чиновників для обговорення тенденцій, можливостей та проблем підприємництва та інновацій в різних секторах і дисциплінах. Він спрямований на збереження згуртованого суспільства, націленого на створення міжнародних підприємницьких зв'язків через глобальну мережу TiE та обмін ідеями. Саміт сприяє встановленню партнерських зв’язків, спонукає людей прагнути успіху завдяки підприємницькій досконалості, інноваціям, позитивному мисленню та наполегливості на шляху до своєї мрії.

Під час саміту Вікторія Грецька-Миргородська поспілкувалася з фахівцями ТОП рівня в сфері інновацій. Зокрема, з CEO Gulf Com Group Прашантом Гулаті, який висловив зацікавленість у співпраці з Харковом у сфері стартап руху та відзначив гарний потенціал у розвитку України в сфері інновацій. Але підкреслив, що погане знання англійської серед представників цієї сфери є проблемою виходу України на міжнародні ринки.

Також висловили зацікавленість у співпраці та бажання допомогти в організації процесу стартап розвитку в Харкові керівник стартап центру «In5» Рекка Сетпал, виконавчий директор стартап центру «In5» Ахмед Мансур, засновник Smart Start Fund та ментор у сфері стартапів університету Skyline UC Шарджі Петр Свобода, а також менеджер з розвитку бізнесу «Інтернет Сіті» Шамсой Аль Фаласі, з якими були проведені переговори під час саміту.

У свою чергу, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська розповіла про плани розвитку інновацій у місті та презентувала представникам стартап центру книги про Харків.

«Дуже важливо, що у Харкова з'являться надійні партнери в особі провідних фахівців світового рівня», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Вона нагадала, що Управління дотримується багатовекторності в розвитку стартап руху, і домовленість про співпрацю в розвитку стартап руху вже не перша. У грудні делегація Управління відвідала Монако і домовилася про співробітництво та отримання рекомендацій від уряду країни.
Made on
Tilda