Наші новини

У Харкові відбудеться фестиваль технічних видів спорту

8-10 листопада 2019 року у Харкові буде проведено фестиваль технічних видів спорту.

В рамках фестивалю 8 листопада2019 року на площі Свободи відбудеться автошоу, що включає в себе автомобільну виставку, на якій учасники і гості заходу зможуть побачити новинки автосалонів, позашляховики, кросовери, квадроцикли, а також додаткове обладнання, запчастини та аксесуари для автомобілів. На гостей чекає розважальна програма, конкурси та призи від партнерів.

Також, 9-10 листопада 2019 року в смт Безлюдівка (Харківська область) стартує фінал позашляхових змагань і святкування дня народження off-road клуба «JUMA» - офіційне відкриття змагань, виставка підготовленої позашляхової техніки, парад учасників, старт гонки наосліп на спеціально підготовленій трасі на пл. Свободи, шоу-програма.

«Фестиваль технічних видів спорту став традиційним заходом. Ми раді, що третій рік у Харкові проводимо такий масштабний захід, що в черговий раз позиціонує Харків як спортивну столицю України, а також сприяє підвищенню іміджу міста», – Вікторія Грецька-Миргородська, начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮЗахід проводиться за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.


Іміджеві проєкти Анонси
Made on
Tilda