Наші новини

Триває навчання в Open Grants School

23 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки слухачі школи соціального проектування і грантрайтингу

розбиралися в тонкощах авторських прав з доцентом кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії Валерією Тиманюк.
Ще один спікер школи, доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики ХРІ НАДУ при Президентові України Олег Кулініч, допомагав слухачам курсу оформити свої ідеї в якісні проектні заявки, розповівши про особливості побудови плану реалізації проекту, способах його моніторингу та оцінювання.

Навчальний день вийшов довгим, насиченим і, як завжди, пізнавальним.

Open Grants School - школа соціального проектування і грантрайтингу, яка складається з лекційних та практичних занять з підготовки та написання проектних заявок на отримання фінансування від вітчизняних і зарубіжних донорів для реалізації соціальних проектів. Проект організований і реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради. Навчання в школі проводиться безкоштовно. Відбір слухачів - на конкурсній основі.

Фотозвіт про зустріч надав Віталій Шептун:Made on
Tilda